Dangbei DBOX02 (Mars Pro 2) | projektor laserowy 4K | Google TV
Dangbei DBOX02 (Mars Pro 2) | projektor laserowy 4K | Google TV
Dangbei DBOX02 (Mars Pro 2) | projektor laserowy 4K | Google TV
Dangbei DBOX02 (Mars Pro 2) | projektor laserowy 4K | Google TV
Dangbei DBOX02 (Mars Pro 2) | projektor laserowy 4K | Google TV
Dangbei DBOX02 (Mars Pro 2) | projektor laserowy 4K | Google TV
Dangbei DBOX02 (Mars Pro 2) | projektor laserowy 4K | Google TV
Dangbei DBOX02 (Mars Pro 2) | projektor laserowy 4K | Google TV
Dangbei DBOX02 (Mars Pro 2) | projektor laserowy 4K | Google TV
Dangbei DBOX02 (Mars Pro 2) | projektor laserowy 4K | Google TV
Dangbei DBOX02 (Mars Pro 2) | projektor laserowy 4K | Google TV
Dangbei DBOX02 (Mars Pro 2) | projektor laserowy 4K | Google TV
Dangbei DBOX02 (Mars Pro 2) | projektor laserowy 4K | Google TV
Dangbei DBOX02 (Mars Pro 2) | projektor laserowy 4K | Google TV
Dangbei DBOX02 (Mars Pro 2) | projektor laserowy 4K | Google TV
Dangbei DBOX02 (Mars Pro 2) | projektor laserowy 4K | Google TV
Dangbei DBOX02 (Mars Pro 2) | projektor laserowy 4K | Google TV
Dangbei DBOX02 (Mars Pro 2) | projektor laserowy 4K | Google TV
Dangbei DBOX02 (Mars Pro 2) | projektor laserowy 4K | Google TV
Dangbei DBOX02 (Mars Pro 2) | projektor laserowy 4K | Google TV
Dangbei DBOX02 (Mars Pro 2) | projektor laserowy 4K | Google TV
Dangbei DBOX02 (Mars Pro 2) | projektor laserowy 4K | Google TV
Dangbei DBOX02 (Mars Pro 2) | projektor laserowy 4K | Google TV
Dangbei DBOX02 (Mars Pro 2) | projektor laserowy 4K | Google TV
Dangbei DBOX02 (Mars Pro 2) | projektor laserowy 4K | Google TV
Dangbei DBOX02 (Mars Pro 2) | projektor laserowy 4K | Google TV
Dangbei DBOX02 (Mars Pro 2) | projektor laserowy 4K | Google TV
Dangbei DBOX02 (Mars Pro 2) | projektor laserowy 4K | Google TV
Promocja Okazja

Dangbei DBOX02 (Mars Pro 2) | projektor laserowy 4K | Google TV

  • Laserowy projektor 4K UHD 2450 ISO lumenów z Google TV, oficjalnym Netflixem, HDMI 2.1, automatycznym ustawianiem obrazu i głośnikami 2 x 12 W.

4 999,00 zł

brutto / 1szt.
(4 999,00 zł / szt.)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 5 057,00 zł / szt.-1%
Cena regularna: 6 999,00 zł / szt.-29%
Możesz kupić za pkt.
z
Możesz kupić także poprzez:
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
Skontaktuj się z obsługą sklepu, aby oszacować czas przygotowania tego produktu do wysyłki.
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
Wysyłka
14 dni na łatwy zwrot
Sprawdź, w którym sklepie obejrzysz i kupisz od ręki
Dangbei DBOX02 (Mars Pro 2) | projektor laserowy 4K | Google TV
Dangbei DBOX02 (Mars Pro 2) | projektor laserowy 4K | Google TV
Wariant zestawu:Projektor
Bezpieczne zakupy
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać później, jeżeli nie zwrócisz
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
Po zakupie otrzymasz pkt.

Oszczędź kupując więcej

Dangbei DBOX02 (Mars Pro 2) | projektor laserowy 4K | Google TV | statyw

Promocja Dangbei DBOX02 (Mars Pro 2) | projektor laserowy 4K | Google TV | statyw

5 199,00 zł brutto/1szt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 5 469,00 zł/1szt.-4%Cena regularna: 7 518,00 zł brutto / 6 112,19 zł/1szt.-30%
Zobacz zestaw

Dangbei DBOX02 (Mars Pro 2): laserowe kino 4K z Google TV

Projektor łączy obraz 4K UHD, jasność 2450 ISO lumenów, laser ALPD, oficjalnego Netflixa, inteligentne ustawianie obrazu i dźwięk 2 x 12 W.

4K UHD2450 ISO lmGoogle TV2 x 12 W
Dangbei DBOX02 (Mars Pro 2): laserowe kino 4K z Google TV

Laser ALPD i 2450 ISO lumenów

Wydajne źródło laserowe zapewnia wysoką jasność i trwałość do 30000 godzin. Technologia ALPD ogranicza widoczność speckle charakterystycznego dla części projektorów laserowych i pomaga zachować naturalny obraz.

Laser ALPD i 2450 ISO lumenów

4K UHD, HDR10+ i HLG

Rozdzielczość 3840 x 2160 pokazuje drobne szczegóły w filmach, sporcie i grach. Obsługa HDR10+, HDR10 i HLG pomaga zachować informacje w jasnych oraz ciemnych partiach scen, a MEMC poprawia płynność ruchu.

4K UHD, HDR10+ i HLG

Google TV z oficjalnym Netflixem

Google TV porządkuje treści z różnych serwisów na jednym ekranie. Oficjalnie licencjonowany Netflix, YouTube, Prime Video, Disney+ i inne aplikacje są dostępne bez dodatkowego odtwarzacza. Płatne usługi wymagają subskrypcji.

Google TV z oficjalnym Netflixem

Profile, rekomendacje i sterowanie głosowe

Osobne profile pozwalają dopasować rekomendacje do domowników. Google Assistant pomaga wyszukiwać filmy, uruchamiać aplikacje i sterować odtwarzaniem za pomocą głosu.

Profile, rekomendacje i sterowanie głosowe

Automatyczne ustawianie obrazu

Autofocus dToF z kamerą, automatyczna korekcja trapezu do 30 stopni, dopasowanie do ekranu i omijanie przeszkód pomagają szybko uzyskać ostry, prostokątny obraz. Ochrona wzroku i automatyczna jasność reagują na warunki oglądania.

Automatyczne ustawianie obrazu

Obraz od 60 do 200 cali

Współczynnik projekcji 1,27:1 pozwala tworzyć duży obraz w salonie lub pokoju multimedialnym. Obsługiwany zakres wynosi od 60 do 200 cali, a producent rekomenduje przekątną od 80 do 120 cali.

Obraz od 60 do 200 cali

Pilot Bluetooth z Google Assistant

Pilot ma mikrofon do sterowania głosowego oraz bezpośrednie przyciski YouTube, Netflix i Prime Video. Boczne przyciski ułatwiają ustawianie ostrości, otwieranie ustawień projektora i szybkie wyciszenie.

Pilot Bluetooth z Google Assistant

Chromecast built-in, Wi-Fi 6 i Bluetooth 5.2

Wbudowany Chromecast ułatwia przesyłanie zgodnych treści z telefonu i komputera. Wi-Fi 6 obsługuje szybkie połączenie z siecią, a Bluetooth 5.2/BLE pozwala łączyć zgodne akcesoria audio.

Chromecast built-in, Wi-Fi 6 i Bluetooth 5.2

Gry do 4K 60 Hz i 1080p 240 Hz

HDMI 2.1, tryb gry i obsługa sygnału do 4K przy 60 Hz lub 1080p przy 240 Hz pozwalają wykorzystać projektor z konsolą albo komputerem. MEMC poprawia czytelność dynamicznych scen.

Pełny zestaw złączy

Dwa porty USB 2.0, HDMI 2.1, HDMI eARC i LAN obsługują konsole, komputery, odtwarzacze i sieć przewodową. Dźwięk można wyprowadzić przez HDMI eARC, S/PDIF, wyjście 3,5 mm lub Bluetooth.

Dwa głośniki 12 W

Wbudowany układ 2 x 12 W wykorzystuje komorę dźwiękową 600 ml. Dolby Audio, Dolby Digital, Dolby Digital Plus i DTS:X zapewniają pełniejsze brzmienie dialogów, muzyki i efektów.

Filmy 3D Full HD

Projektor obsługuje zgodny materiał 3D Full HD. Do oglądania potrzebne są zgodne źródło, materiał oraz okulary 3D, które nie należą do standardowego zestawu.

Cicha praca i elastyczny montaż

Poziom hałasu w trybie standardowym wynosi poniżej 24 dB w warunkach pomiarowych producenta. Projektor może pracować z przodu lub z tyłu ekranu, także w konfiguracji sufitowej.

Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
Betench LimitedWięcej
ProducentShenzhen Dangs Science and Technology Co., Ltd.Adres: 901, GDC Building, No.9 Gaoxin Middle 3rd St. Maling CommunityKod pocztowy: 518100Miasto: ShenzhenKraj: ChinyAdres email: support@dangbei.com
Podmiot odpowiedzialnyBetench LimitedAdres: Bettinastraße 30Kod pocztowy: 60325Miasto: FrankfurtKraj: NiemcyAdres email: support@dangbei.com
Symbol
Dangbei DBOX02 (Mars Pro 2)
Kod producenta
6971974621345
Gwarancja
Producent
Dangbei
Model
DBOX02 (Mars Pro 2)
EAN
6971974621345
Kod producenta
04.4L00-LU4H00-EUR1
Stan
Nowy
Wariant zestawu
Projektor
Wyświetlanie
Typ projektora
Projektor laserowy
Technika wyświetlania
0.47" UHD DMD
Technologia wyświetlania
DLP
Źródło światła
Laser(ALPD® Laser Technology)
Żywotność źródła światła
30000h
Luminancja wg normy ISO/IEC 21118
2450
Rozdzielczość natywna
4K UHD (3840×2160)
Silnik obrazu
HDR10
HDR10+
HLG
3D
Tak
3D w jakości Full HD
Częstotliwość odświeżania
Od 4K @60 Hz
Od 1080p @240Hz
MEMC
Tak
Współczynnik projekcji
1.27:1
Rozmiar obrazu
60-200 cali
Rekomendowany rozmiar obrazu
80-120 cali
Zoom cyfrowy
100% - 50%
Przesunięcie projekcji
100%
Parametry sprzętowe
Autofocus
dToF + kamera
Automatyczna korekcja trapezu
Tak, ±30°
Inteligentne dopasowanie ekranu
Tak
Inteligentne unikanie przeszkód
Tak
Regulacja jasności AI
Tak
Ochrona oczu
Tak
Metoda projekcji
Przód
Tył
Sufit z przodu
Sufit z tyłu
Dźwięk
Moc głośników
2 x 12W
Dolby Audio
Tak
Dolby Digital (DD)
Tak
Dolby Digital Plus (DD+)
Tak
DTS:X
Tak
Parametry systemowe
RAM
2GB DDR3
Pamięć wewnętrzna
32GB eMMC5.1
System operacyjny
Google TV
Aplikacje
Licencjonowany Netflix
YouTube
Prime Video
Disney+
Hulu
Chromecast built-in
Yes
OTA
Tak
Łączność
WIFI
Wi-Fi 6 Dual-band 2.4/5GHz, 802.11a/b/g/n/ac/ax
Bluetooth
Bluetooth 5.2/BLE
Porty
Wejścia
USB 2.0 x2
HDMI 2.1 x1
HDMI eARC x 1
DC-IN x1
LAN x1
Wyjścia
3.5mm Audio x 1
SPDIF x 1
Parametry elektryczne
Pobór mocy
≈150W
Zasilacz
180W (18V/10A)
Głośność
Tryb standardowy <24dB @25°C, odległość: 1m
Inne parametry
Temperatura pracy
5°C~35°C
WagaWięcej

Wartość podana w gramach (g)

4000
Wymiary
23,37 x 20,14 x 16,33 cm
Kolor
Czarny
Zawartość opakowania
Projektor Dangbei DBOX02 (Mars Pro 2) - 1 szt.
Pilot Bluetooth - 1 szt.
Zasilacz 180W (18V/10A) - 1 szt.
Baterie AAA - 2 szt.
Kabel zasilający - 1 szt.
Skrócona instrukcja obsługi - 1 szt.
Do pobrania
Zasoby dotyczące bezpieczeństwa i produktów
Pytania innych klientów
Czy Dangbei DBOX02 ma Google TV i oficjalnego Netflixa?
Tak. Projektor działa pod kontrolą Google TV i ma oficjalnie licencjonowaną aplikację Netflix. Dostępne są również YouTube, Prime Video, Disney+ i inne aplikacje. Płatne usługi wymagają odpowiedniej subskrypcji, a dostępność może zależeć od regionu.
Jaka jest rozdzielczość i jasność Dangbei DBOX02?
Projektor wyświetla obraz 4K UHD 3840 x 2160 i osiąga jasność 2450 ISO lumenów. Laserowe źródło ALPD ma deklarowaną trwałość do 30000 godzin.
Jaki rozmiar obrazu obsługuje DBOX02?
Obsługiwany zakres przekątnej wynosi od 60 do 200 cali, a producent rekomenduje obraz od 80 do 120 cali. Współczynnik projekcji wynosi 1,27:1.
Czy projektor automatycznie ustawia obraz?
Tak. DBOX02 korzysta z autofocusa dToF z kamerą, automatycznej korekcji trapezu do 30 stopni, dopasowania do ekranu, omijania przeszkód, ochrony wzroku i automatycznej regulacji jasności.
Czy Dangbei DBOX02 nadaje się do gier?
Tak. Projektor obsługuje HDMI 2.1, obraz do 4K przy 60 Hz i do 1080p przy 240 Hz, a także MEMC i tryb gry. Rzeczywiste parametry zależą od źródła sygnału i ustawień.
Czy DBOX02 obsługuje filmy 3D?
Tak. Projektor obsługuje materiał 3D w jakości Full HD. Wymagane są zgodne źródło, materiał i okulary 3D, które nie należą do standardowego zestawu.
Jak działa dźwięk w Dangbei DBOX02?
Projektor ma dwa głośniki o mocy 12 W każdy i obsługuje Dolby Audio, Dolby Digital, Dolby Digital Plus oraz DTS:X. Zewnętrzne audio można podłączyć przez HDMI eARC, S/PDIF, wyjście 3,5 mm albo Bluetooth.
Jakie złącza ma Dangbei DBOX02?
Projektor ma dwa porty USB 2.0, HDMI 2.1, HDMI eARC, LAN, wejście zasilania DC, wyjście audio 3,5 mm i wyjście optyczne S/PDIF. Obsługuje też Wi-Fi 6 oraz Bluetooth 5.2/BLE.
Jak działa pilot DBOX02?
Pilot Bluetooth obsługuje sterowanie głosowe przez Google Assistant i ma bezpośrednie przyciski YouTube, Netflix oraz Prime Video. Boczne przyciski zapewniają szybki dostęp do ustawiania ostrości, ustawień projektora i wyciszenia.
Czy standardowy zestaw DBOX02 zawiera statyw biurkowy?
Nie. Produkt 7732 jest standardowym zestawem projektora Dangbei DBOX02 (Mars Pro 2) bez dodatkowego statywu. Wariant ze statywem jest dostępny jako osobny zestaw.
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
24 miesięcy
24 miesięcy
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Z naszego bloga

6 rzeczy, które warto wiedzieć, zanim kupisz projektor (żeby nie żałować po tygodniu)

6 rzeczy, które warto wiedzieć, zanim kupisz projektor (żeby nie żałować po tygodniu)

Projektor może dać efekt kina w domu — albo frustrację już pierwszego wieczoru. W tym wpisie znajdziesz 6 kluczowych rzeczy, które warto sprawdzić przed zakupem: jasność dopasowaną do pokoju, realną rozdzielczość, odległość rzutu, potrzebne złącza, sensowne audio i koszty „po zakupie”. Krótko, praktycznie i bez wpadek typu „za ciemno” albo „nie da się ustawić”.
Czytaj więcej
Jak wybrać najlepszy projektor do domu? Poradnik, który oszczędza nerwy i pieniądze

Jak wybrać najlepszy projektor do domu? Poradnik, który oszczędza nerwy i pieniądze

Kupno projektora nie zaczyna się od 4K — tylko od Twojego pokoju, światła i miejsca ustawienia. W tym wpisie przechodzimy krok po kroku przez to, co naprawdę ma znaczenie: jasność do warunków, rozdzielczość do przekątnej, throw ratio, smart funkcje, auto-kalibrację i dźwięk. Bez przeładowania technikaliami, za to tak, żeby po zakupie wszystko „zagrało” od pierwszego wieczoru.
Czytaj więcej
Prawdziwe opinie klientów
4.9 / 5.0 22 opinii
pixel